Fashionbet Para Yatırma Ve Para Çekme

Fashionbet

Fashionbet Para Yatırma Ve Para Çekme mevzusu ile alakalı da lüzumlu çalışmaları yapmış bulunmakta. Sanal kart mevzusu ile alakalı daha doğrusu ön ödemeli kart sistemleri mevzusu ile alakalı sizlere Astropay ile yardımcı olmaya çalışıyor. Bu sistem ile alakalı olarak lüzumlu prosedürlerini nasıl yapılacağından ve limitleri ile alakalı bütün verileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Fashionbet Para Yatırma Ve Para Çekme

Fashionbet Para Yatırma Ve Para Çekme Havale; Bu prosedür ile para yatırmak dilediğiniz zaman, bu halde en az 50 TL’lik bir yatırım programımız lüzum ediyor. Müşteri hizmetlerini haber vermenizle, 20 dakika uğrunda para hesabınıza yansıyor. Çekim isteğinde bulunmanız uğruna, 100 TL ve üzeri bir çekim isteğinde bulunmanız lüzum ediyor.

CepBank; bu prosedür ile para yatırma prosedürünü gerçekleştirebiliyoruz. Fakat para çekim prosedüründe sizi havale sistemine yönlendiriyorlar. En az 20 TL ile en yüksek rakam olarak belirlenmiş olan 1.000 TL arasında bir parayı yatırma talihimiz bulunmakta.

Astropay; ön ödemeli sanal kart sistemi olarak ön plana çıkan bu sistemle, 50 TL’lik bir kart yatırımı yapabiliyorsunuz. Para çekme program dilediğinizde, hesaplarınızın denetimiyle sizlere lüzumlu kart numaralarını verilmesi, bir saat kadar vakit alıyor ve 100 TL para çekebiliyorsunuz.

Fashionbet Üyelik

Fashionbet üyelik sistemleri uğruna bol bol uğraşmadan prosedürlerinizi bol rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Sitenin sağ üst evresinde görmüş var bulunduğunuz gibi dil opsiyonunun yan doğrultusunda üye ol alanı bulunmaktadır. Buraya tıkladıktan ileride, sizin önünüze iki ismimle bir panel açılmakta ve lüzum şahsi veriler, lüzumsa üyelik verilerini doğru bir olarak doldurunuz. Sonrasında lüzumlu prosedürleri program lüzum etmektedir. Bu veriler doldurulduktan ileride, 18 yaşından büyük var bulunduğunuzu işaretleyerek, üye ol tercihini tıklamanız lüzum etmektedir. Bundan ileride gelen aktivasyon maili onaylamanız dahilinde, bundan sonra sizler de prosedürlerinizi tamamlamış oluyorsunuz.

Fashionbet Kredi Kartı ile Yatırım

Yatırım alternatiflerine baktığımız takdirde çoğu alternatif karşımıza çıkıyor ve kredi kartı da şunlardan bir adetlidir. 3d emniyet sistemi ile eş güdümlü gönül rahatlığı ile yatırım yapılabilir ve sizler de Fashionbet bahis sitesi yatırım bonuslarından en iyi olarak faydalanabilirsiniz. İçiniz rahat olsun zira karşınızda profesyonel bir adres var ve isteklerinize finansal mevzularda da cevap vermeyi başarıyor.

Fashionbet kredi kartı ile yatırım butonuna tıkladığınız takdirde değişik bir pencere açılıyor ve bu pencere üstünden sizler de prosedürlerinizi problemsiz bir olarak yerine getirebiliyorsunuz. Kredi kartı yatırımlarınızda sms alıyorsunuz ev emniyet mevzusu ile alakalı tek bir problem dahi yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir